O mnie

Fotograf ślubny Warszawa - pasja i życie ...

fotograf ślubny Warszawa

Kim jestem?

Góral z pochodzenia, narciarz z zamiłowania, fotograf z pasji. Stale szukam nowych inspiracji. Swój warsztat fotograficzny doskonalę od wielu lat. Fotografia ślubna jest moją ulubioną formą uwieczniania wyjątkowych chwil.

Jak pracuję?

Każde zlecenie jest inne, i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego staram się zawsze poznać Parę Młodą oraz ich oczekiwania w zakresie zdjęć ślubnych, aby jak najlepiej wykonać swoją pracę.

Podczas reportażu ślubnego staram się wniknąć w otoczenie, nie ingerując zbytnio w toczące się wydarzania, aby w efekcie uwiecznić ten wyjątkowy dzień zaślubin w sposób naturalny i oryginalny.

Plener ślubny to czas na realizację powziętych pomysłów, nawet tych najbardziej nieprawdopodobnych. Jest to również czas świetnej zabawy i niezwykła przygoda.

Gdzie pracuję?

Pracuję głównie na terenie Warszawy oraz województwa mazowieckiego. Obsługiwane miasta: Warszawa, Łódź, Płock, Radom, Ząbki, Siedlce, Pruszków, Legionowo, Ostrołęka i wiele innych. Z chęcią dojadę wszędzie tam gdzie zechcą mnie Państwo zaprosić. Wykonuję również zagraniczne plenery ślubne.

Czym fotografuję?

Pracuję przede wszystkim światłem, które jest najważniejszym elementem w fotografii, a zwłaszcza w fotografii ślubnej. Korzystam z pełnoklatkowego aparatu oraz zestawu jasnych obiektywów.

Dlaczego ja?

- Staram się łapać chwilę, uwieczniam emocje, opowiadam historię ślubną
- Zrealizuję każdy, nawet najbardziej nieprawdopodobny pomysł na sesję i plener ślubny
- Nie ograniczam ilości ujęć
- Każde zdjęcie, które otrzymujecie jest poddane starannej obróbce
- Albumy i odbitki, które oferuję są najwyższej jakości
- Albumy i odbitki projektuję i drukuję samodzielnie dzięki czemu efekt końcowy jest dokładnie taki jak zamierzony
- Nieustannie pracuję nad swoim warsztatem uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach
- Podążam za nowymi trendami w fotografii ślubnej

Zapraszam do zapoznania się z moją galerią zdjęć ślubnych oraz ofertą. Zachęcam również do umówienia się na spotkanie w celu poznania Państwa oczekiwań oraz przedstawienia indywidualnej oferty ślubnej.

Michał Micherdziński